Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 17°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 9. 3. 2022

1. SDH Veselíčko oznamuje, že v sobotu 12. března od 8 hod. projede traktorem s vlečkou celou obcí a bude sbírat staré železo, papír a autobaterie od vašich domů. V případě těžkých věcí Vám s nimi přítomní hasiči pomůžou.
  2. Klub Happy Bee oznamuje, že v pátek 11. března od 16 hod. v Kulturním domě v Tupci pořádá dětský karneval s klaunem Hopsalínem. Občerstvení zajištěno.
  3. Vážení spoluobčané, Základní škola a Mateřská škola v Oseku nad Bečvou zve budoucí prvňáčky a jejich rodiče k zápisu do 1.třídy, který proběhne ve čtvrtek 7.dubna 2022 od 14.00 do 17.00 hodin v prostorech 1.třídy v přízemí budovy školy. Zapisují se děti narozené od 1.9.2015 do 31.8.2016 + děti po odkladu. Při zápisu rodiče předloží svůj občanský průkaz, rodný list dítěte a vyplněnou žádost o přijetí k základnímu vzdělávání či vyplněnou žádost o odklad. Žádost o doklad je třeba doložit doporučujícím posouzením školského poradenského zařízení a dětského lékaře. Více informací, i žádosti ke stažení, najdete na webu školy skolaosek.cz. Na milé setkání s Vámi se těší paní učitelky.
  4. Český svaz zahrádkářů Veselíčko zve všechny své členy na výroční členskou schůzi, která se koná tuto sobotu 12. března od 14 hod. v Komunitní škole v 1. patře budovy Obecního úřadu Veselíčko.