INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 24. července 2024 a svátek má Kristýna 16°C | Zítra Jakub 22°C

Informační SMS a e-maily

Obec Veselíčko nabízí zasílání informačních SMS o dění v obci z telefonního čísla +420799990076

Pokud Vám chodí informační SMS z obecního úřadu a nepřejete si je nadále dostávat, stačí na výše uvedené telefonní číslo odpovědět "Nezasílat". 

Pokud jste nový zájemce o informační SMS, můžete odeslat na výše uvedené telefonní číslo SMS nebo na e-mail gabriela.podlesna@obec-veselicko.cz "Chci odebírat SMS". V případě Vašeho zájmu provedeného přes e-mail nezapoměňte uvést telefonní číslo, na které chcete SMS dostávat. 

Dále obec nabízí rozesílání informačních mailů nově z adresy info@obec-veselicko.cz (dříve aplikace Mobilní rozhlas). Přihlásit se k odběru můžete na adresách gabriela.podlesna@obec-veselicko.cz nebo  info@obec-veselicko.cz, v případě odhlášení využijte, prosím, odkaz pro odhlášení přímo v odeslaných informačních e-mailech od Obce Veselíčko. Pokud jste ke službě registrováni a e-maily Vám nechodí, zkontrolujte si, prosím, složku spam či hromadné. Po otevření zprávy v některé z těchto složek by se Vám pak měly maily automaticky přesunovat do doručené pošty. 

V e-mailech  je vždy obsah celého hlášení místního rozhlasu, do SMS zpráv jsou vybrány pouze nejdůležitější informace, proto více doporučujeme odběr e-mailů.

Sledujte nás i na sociálních sítích