Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 18°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 2. 11. 2021

1. TJ Sokol Veselíčko oznamuje zahájení cvičební sezóny. Úvodní hodina cvičení předškolních dětí se v místní sokolovně uskuteční v úterý 2. listopadu od 17.00 hod. Nově všechny potřebné informace naleznete na fb ve skupině Veselé cvičení s Luckou.
  2. Firma ČEZ Distribuce upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ. ZÁSAH PROVÁDĚJTE PRŮBĚŽNĚ V OBDOBÍ VEGETAČNÍHO KLIDU! Nebude-li zásah proveden do 15. listopadu tohoto roku a bude-li ohrožena bezpečnost a spolehlivost provozování zařízení distribuční soustavy, je pracovník pověřený společností ČEZ Distribuce, a. s., oprávněn ke vstupu na dotčené pozemky za účelem provedení zásahu. Více informací na webu obce a úřední desce.
  3. Vinařství Holánek oznamuje, že přijede ve čtvrtek 4. listopadu s pojízdnou vinotékou. Vinotéka bude stát od 13:15 – 13:25 u hasičárny.