Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 29. 9. 2021

1. Oznamujeme občanům, že v sobotu 2. a v neděli 3. října se budou konat hody v Tupci. V sobotu i v neděli budou na návsi kolotoče, střelnice, bramborové spirály… V sobotu se bude konat ve 14 hod. mše svatá v kapli sv. Františka z Assisi, od 15 hod. zahraje kapela LH Western v Kulturním domě v Tupci. Více informací ve vývěskách a na webu obce.
  2. Oznamujeme občanům, že v sobotu 2. a neděli 3. října vždy od 14 do 17 hod. v Kulturním domě v Tupci bude Muzeum Záhoří pořádat výstavu „Příběh starých map (…i těch nových). Jedná se o výstavu u příležitosti 150 let od první katastrální mapy obce po aktuální pozemkové úpravy v Tupci a na Veselíčku. Budou vystaveny různé mapy, historické i současné, územní plán, letecké snímky i kroniky.