Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 9°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 9. 2021

1. Vinařství Holánek oznamuje, že přijede každý čtvrtek s pojízdnou vinotékou. Tento týden doveze i červený burčák. Vinotéka bude stát od 13:15 – 13:25 u hasičárny.
  2. V sobotu 25.9. od 19:00 pořádá Tělocvičná jednota Sokol Veselíčko v rámci celostátního týdne Sokol spolu v pohybu 2021 noční vycházku „Poklad na Hraběnčině stezce“. Start i cíl ve sportovním areálu, nenáročnou trasu je možné absolvovat skupinově i individuálně. Diplomy a věcné odměny pro všechny účastníky. Účastí podpoříte výzvu o překonání co nejdelší vzdálenosti v rámci akce #BeActive Night 2021. Před začátkem akce bude starostou obce Veselíčko předán slavnostní prapor sokolům ke 100. výročí od založení Tělocvičné jednoty Sokol Veselíčko.
  3. Muzeum Záhoří zve na výstavu Příběh staré kuchyně, která bude v září otevřena vždy v sobotu od 16 do 18 hodin.
  4. Nohejbalisté NT Veslo zvou na Nohejbalový turnaj trojic, který se bude konat v sobotu 25. září od 9 hodin v sokolské zahradě. Od 17 hod. zahraje kapela R.U.M. Na návštěvníky čeká bohaté občerstvení i dobré pití.
  5. Oznamujeme občanům, že ve svátek 28. září bude knihovna otevřena v obvyklý čas.