Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 20. 8. 2021

1. Oznamujeme občanům, že se v sobotu 21. srpna od 10 hodin v sokolské zahradě bude konat Benefiční společenské odpoledne „Morava jižní Moravě 2021“, kde proběhne řada koncertů a atrakcí. Akci pořádají dobrovolníci z obce Lazníky, kteří pomáhali tornádem postižené obci Mikulčice. Návštěvníky čeká pestrý zábavný program pro děti i dospělé – skákací hrad, klauni, maskoti, hry, malování na obličej, střílení ze vzduchovky, psovodi, soutěže o ceny a překvapení z pohádek. Vystoupí Železný Zekon a zahrají kapely Motorband, Harlej revival, Srdíčko a Piráti. Po setmění bude akce ukončena výstřely světlic. Vstupné činí symbolických 100 korun, děti do 18 let vstupné zdarma. Výtěžek z akce bude věnován právě obyvatelům Mikulčic.
  2. Oznamujeme občanům, že se ve čtvrtek 26. srpna od 18 hod. na obecním úřadě bude konat zasedání zastupitelstva obce Veselíčko.