Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 1. 7. 2021

1. Oznamujeme občanům, kteří by chtěli přispět na řešení následků tornáda v Moravské Nové Vsi, že je možné tak učinit i hotově na obecním úřadě Veselíčko. Na Vámi vyplacenou hotovost bude vystavena darovací smlouva. Pokud byste chtěli poslat peníze z účtu, tak v aktualitách na webu obce v článku PO TORNÁDU NA JIŽNÍ MORAVĚ: OBCE POMÁHAJÍ OBCÍM najdete čísla účtů, patřících přímo zasaženým obcím.
  2. Pojízdné kadeřnické studio oznamuje, že v sobotu 3. července přijede v dopoledních hodinách opět do naší obce. Celý sobotní výtěžek ze stříhání půjde na podporu rodinám zasažených tornádem. Budou stát u obecního úřadu. Objednávky na tel. č. 739 421 895. Kontakt najdete na vývěskách, v letáku, který Vám koncem května přišel do schránky, nebo na webu obce.
  3. Knihovna Veselíčko oznamuje, že v úterý 6. července bude mít zavřeno.