Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 18°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 29. 6. 2021

1. Oznamujeme občanům, že poplatky za tuhý komunální odpad, stočné a psy se vybírají do středy 30. června od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin.
  2. Oznamujeme občanům, kteří by chtěli přispět na řešení následků tornáda v Moravské Nové Vsi, že je možné tak učinit i hotově na obecním úřadě Veselíčko. Na Vámi vyplacenou hotovost bude vystavena darovací smlouva. Pokud byste chtěli poslat peníze z účtu, tak v aktualitách na webu obce v článku PO TORNÁDU NA JIŽNÍ MORAVĚ: OBCE POMÁHAJÍ OBCÍM najdete čísla účtů, patřících přímo zasaženým obcím.
  3. Pojízdné kadeřnické studio oznamuje, že v sobotu 5.června přijede v dopoledních hodinách opět do naší obce. Celý sobotní výtěžek ze stříhání jde na podporu rodinám zasažených tornádem. Budou stát u obecního úřadu. Objednávky na tel. č. 739 421 895. Kontakt najdete na vývěskách, v letáku, který Vám koncem května přišel do schránky, nebo na webu obce.