Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 15°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 28. 6. 2021

1. Oznamujeme občanům, že poplatky za tuhý komunální odpad, stočné a psy se vybírají do středy 30. června. V pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin, v úterý od 8 do 14 hodin.
  2. Oznamujeme občanům, kteří by chtěli přispět na řešení následků tornáda v Moravské Nové Vsi, že je možné tak učinit i hotově na obecním úřadě Veselíčko. Na Vámi vyplacenou hotovost bude vystavena darovací smlouva. Pokud byste chtěli poslat peníze z účtu, tak v aktualitách na webu obce v článku PO TORNÁDU NA JIŽNÍ MORAVĚ: OBCE POMÁHAJÍ OBCÍM najdete čísla účtů, patřících přímo zasaženým obcím.
  3. Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: