Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 20°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 6. 2021

1. Oznamujeme občanům, že již dnes od 14 hodin a zítra do 12 hodin budou u minimarketu kontejnery na nebezpečný a velkoobjemový odpad. V sobotu od 12 hodin budou kontejnery uzamčeny a nebude do nich možné dále odpad ukládat. Do nebezpečného odpadu můžete vyhodit např. starou elektroniku, televize, barvy, oleje, monitory, do velkoobjemového koberce, lina, starý nábytek. Pneumatiky do kontejnerů nepatří. Upozorňujeme občany, že kontejnery budou monitorovány kamerami.
  2. Klub dárců krve a plazmy z naší obce ve spolupráci s SDH Veselíčko zve všechny mladé občany, kteří ještě nedovršili 36 let, aby se společně s nimi zúčastnili akce Nábor hrdinů přerovska do registru dárců kostní dřeně. Případní zájemci hlaste se u p. Jaromíra Pechy na č.731579998. Akce se koná 21. června u obchodní galerie v Přerově mezi 15 – 18 hod. Při větším počtu zájemců bude zajištěna doprava tam i zpět hasičským vozidlem. Přijďte udělat dobrý skutek a podpořit naše dárce krve i naše hasiče, kteří celou akci organizují.
  3. Paní Ludmila Šlosarová zve srdečně na výstavu, která je prodloužena až do neděle 20. června. Dnes je otevřená od 15 do 18 hodin, o víkendu od 10 do 18 hodin. Místo konání je v jejím domově ve Veselíčku č. 120.
  4. Pojízdná prodejna Rosnička oznamuje, že přijede do naší obce v pondělí 21. června. V Tupci bude od 14:30, u obecního úřadu od 14:45.