Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 14°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 6. 5. 2021

1. Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%.
  2. Oznamujeme občanům, že poplatky za tuhý komunální odpad, stočné a psy se budou vybírat v měsíci červnu.
  3. Osecká farnost oznamuje, že v neděli 9. května od 17 hod. se bude konat mše u kapličky sv. Vendelína u 3 mostů.