Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 8°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 4. 2021

1. Klub Happy Bee ve spolupráci s obcí Veselíčko pořádá sběr odpadů v katastru Veselíčko a Tupec. Sběr se bude konat v sobotu 24. dubna, sraz u hasičárny v 10 hod. Zveme tímto všechny rodiče, prarodiče a děti! Po ukončení sběru (cca ve 12.30 hod.) bude zajištěno opékání buřtů a nealko. V případě zájmu, prosím, kontaktujte paní Zuzanu Hradilovou na tel. č.: 774993744 nejpozději do pátku pro zajištění pytlů, rukavic a naplánování sběrné trasy. Akce se koná za každého počasí.
  2. Starosta obce Veselíčko vyzývá občany, 1)    Aby neparkovali svá auta na chodnících. Pokud tak musíte dočasně učinit, je potřeba ponechat na chodníku místo v šíři kočárku.2)    Pokud budete dočasně zabírat místní komunikaci, například při složení nákladu, nahlaste tuto okolnost na obecní úřad s tím, dokdy místo uklidíte. Předejdeme tak nedorozuměním.