Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 18°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 10. 3. 2021

1. Muzeum Velký Újezd připravuje v rekonstruované sirkárně expozici staré školy a výroby sirek. Pro tyto expozice hledá nálepky, krabičky, fotografie, staré školní pomůcky a vše, co se týká těchto oborů. Obracíme se proto na občany, kteří něco takového vlastní, zda by tyto věci mohli věnovat nebo zapůjčit k vystavení v těchto expozicích. Informace u p. Naswettera nebo Coufala. Vedení Muzea Velký Újezd děkuje z pochopení.
  2. Oznamujeme občanům, že pošta Veselíčko bude ve čtvrtek 11. března otevřena pouze od 8 do 10 hodin z technických důvodů.
  3. Starosta obce vyzývá občany, aby 1) parkovali na svých pozemcích za plotem, pokud je to možné a nikoliv na veřejných komunikacích a chodnících, netýká se to krátkodobých zastavení; 2) nepálili větve a listí na svých zahradách, ale počkali až budou opět rozmístěny kontejnery na bioodpad; 3) netopili ve svých domech neekologickými palivy.