Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 19°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 10. 11. 2020

1. Kominictví Jana Zacharková oznamuje, že bude ve dnech 11. a 12. listopadu provádět čištění komínů pro tuhá paliva, kontrolu komínových těles a plynových komínů, zapojení plynových spotřebičů do plynových průduchů. Kontrolu spalinových cest a vypracování zprávy. Tel.: 608934727.
  2. Jídelna MŠ Veselíčko oznamuje, že nepřerušila svůj provoz a stále vaří pro strávníky.
  3. Hospoda Na Kovárně nabízí ve dnech 13. až 15. listopadu svatomartinské menu, které je možné si objednat nejpozději do čtvrtku 12. listopadu do 14 hodin na tel. 731 117 952. Nabízí se pomalu pečené husí stehno, bílé zelí s jablky, červené zelí dušené na slanině, bramborový a karlovarský knedlík. Cena menu je 250 Kč. Při odběru 4 ks menu je láhev svatomartinského vína zdarma. To jinak stojí 120 Kč. Menu je možno si vyzvednout ve výdejním okénku, nebo se po dohodě doveze domů. Běžná denní nabídka menu včetně dovozu stojí 89,- Kč.
  4. Firma Vodovody a kanalizace Přerov oznamuje, že v tomto týdnu proběhne plánovaná údržba vodárenských zařízení v obci. V rámci kontroly se provede odzkoušení šoupátek, hydrantů, odposlech vodovodních přípojek, označení vodárenských poklopů, odkalení rozvodných řadů a koncových větví vodovodů. Po dobu provádění údržby vodárenských zařízení nebude přerušena dodávka pitné vody odběratelům. Práce začnou v Tupci a budou pokračovat ve Veselíčku.