Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 18°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 9. 10. 2020

1. Od pondělí 12. října až do 31. října čeká řidiče z Veselíčka uzavírka silnice z Tupce do Dolního Újezdu (dokončení povrchů po stavbě kanalizace). Kvůli stavbě kanalizace v Tupci nelze ani využít starou polní cestu jižně pod místní částí Veselíčka.
  2. Vážení občané, dnes a zítra bude probíhat v naší obci 2. kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. Volit můžete dnes od 14 – 22 hod., a zítra od 8 do 14 hod. Volební místnost je v přízemí obecního úřadu. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svou totožnost a státní občanství platným občanským průkazem. Ze zavážných, zejména zdravotních důvodů, může volič požádat o hlasování do přenosné volební schránky. Požádat může ve dny voleb na tel. č. 581 793 255, nebo prostřednictvím jiné osoby přímo ve volební místnosti. Do budovy obecního úřadu vstupujte se zakrytím nosu a úst a do volební místnosti vstupujte po dezinfekci rukou, dezinfekce bude připravena u vstupu do volební místnosti. Volební lístky spolu s obálkou dostanete přímo ve volební místnosti.