Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 20°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 2. 10. 2020

1. Oznamujeme občanům, že do 6.10.2020 se budou provádět odečty plynoměrů. Žádáme o zpřístupnění plynoměrů. Jedná se o všechny dodavatele plynu. V případě, že je plynoměr nepřístupný, prosím, opište stav v černém poli a vylepte na viditelné místo.
  2. Oznamujeme občanům, že v sobotu 3. října se bude od 14 hodin u kapličky v Tupci konat hodová mše svatá.
  3. Vážení občané, dnes a zítra budou probíhat v naší obci volby do zastupitelstev krajů a do Senátu Parlamentu ČR. Volit můžete dnes od 14 – 22 hod., a zítra od 8 do 14 hod. Volební místnost je v přízemí obecního úřadu. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svou totožnost a státní občanství platným občanským průkazem. Ze závažných, zejména zdravotních, důvodů, může volič požádat o hlasování do přenosné volební schránky. Požádat může ve dny voleb na tel. č. 581 793 255, nebo prostřednictvím jiné osoby přímo ve volební místnosti. Do budovy obecního úřadu vstupujte se zakrytím nosu a úst a do volební místnosti vstupujte po dezinfekci rukou, desinfekce bude připravena u vstupu do volební místnosti.