Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 14°C | Zítra Servác 19°C

1. Pan Chytil z Dolního Újezdu nabízí ryby na vánoční svátky, na přání je lze i vykuchat. V nabídce je kapr, amur, pstruh. Objednávat můžete na tel.č.: 604 816 823.
  2. Muzeum Záhoří zve na adventní výstavu Veselé vánoční betlémy, která bude otevřena vždy v pátek a sobotu od 15.30 do 17.30 hod. až do 23. prosince.
  3. Firma: Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v pátek 9. prosince. Cena za kontrolu a čištění komínu je 450 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.
  4. Oznamujeme občanům, že se v úterý 6. prosince bude konat zasedání zastupitelstva obce Veselíčko od 18 hod. v Komunitní škole na obecním úřadu.
  5. Ve středu 7. prosince se uskuteční tradiční akce Vánoční zpívání u zámku. Vystoupí děti z mateřské školy Veselíčko, žáci ze základní školy v Oseku nad Bečvou a DÚ, děti z Dětského domova se školou Veselíčko a děti Happy Bee. Program začíná v 17 hodin a v průběhu můžete ochutnat předvánoční kuchyni Mateřské školy Veselíčko. Od 18 hodin bude na programu společné zpívání koled v rámci dvanáctého ročníku akce Česko zpívá koledy ve spolupráci s regionálním deníkem.
  6. TJ Sokol Veselíčko společně s SDH Veselíčko pořádají každé úterý od 17:30 do 18:30 v sokolovně cvičení pro děti 6-13 let.