Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 4. 3. 2020

1. V pátek 6. března a v sobotu 7. března bude otevřena výstava Výlet do dětství v muzeu v době od 16 do 18 hodin, která pak bude otevřena vždy v pátek a v sobotu až do konce března. Na výstavě můžete vidět dobové panenky, kočárky, hračky i historickou kuchyni.
  2. Tělocvičná jednota Sokol Veselíčko nabízí k pronájmu stánek občerstvení ve sportovním areálu pro provoz v letech 2020 a 2021. Nabídky je možné předkládat do konce března na adresu jednoty. Podrobné informace a podmínky pronájmy jsou zveřejněny na webu obce a vývěsce jednoty na sokolovně.
  3. Dnes se bude od 18 hodin na obecním úřadě konat zasedání zastupitelstva obce Veselíčko. Jednání bude nahráváno, záznam bude po spuštění možné zhlédnout po dobu 24 hodin.
  4. V důsledku úplné uzavírky silnice v úseku Dolní Újezd – Veselíčko a úplné uzavírky silnice – ulice Osmek v Přerově jsou na webu obce vyvěšeny výlukové jízdní řády.