Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 28. 2. 2020

1. V pátek 28. února a v sobotu 29. února bude otevřena výstava Výlet do dětství v muzeu v době od 16 do 18 hodin, která pak bude otevřena vždy v pátek a v sobotu až do konce března. Na výstavě můžete vidět dobové panenky, kočárky, hračky i historickou kuchyni.
  2. Předplatitelům Moravského divadla Olomouc oznamujeme, že v neděli 1. března 2020 se koná divadelní představení – komická opera „Don Pasquale“. Odjezd v neděli kolem 13.00 hodiny ze zastávek linkového autobusu.
  3. Pojízdná prodejna Rosnička oznamuje, že přijede do naší obce v pondělí 2.března. Ve 14.30 hod. bude v Tupci, od 14.45 u obecního úřadu.
  4. Klub důchodců přijímá objednávky na velikonoční májky pro dívky. Zájemci si můžou májky objednat na tel. č.: 728 123 953 – paní Melčová. K prodeji bude jedna velikost za 45,- Kč/ kus. Májky budou připravené k vyzvednutí 27. března.
  5. Oznamujeme občanům, že ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou přijímá preventivní opatření proti šíření koronaviru. Zaměstnanci i žáci, kteří navštívili krizové destinace, mají nařízenou čtrnáctidenní domácí izolaci. Prosí, aby jste neposílali do školy ani nachlazené děti.
  6. V důsledku úplné uzavírky silnice v úseku Dolní Újezd – Veselíčko a úplné uzavírky silnice – ulice Osmek v Přerově, jsou na webu obce vyvěšeny výlukové jízdní řády platné od 9. března.