Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 1. 2020

1. Muzeum Záhoří Vás srdečně zve v neděli 2. února ve 14 hodin na slavnostní vernisáž k výstavě Výlet do dětství, kde můžete vidět panenky, kočárky a hračky z dřívějších dob nebo historickou kuchyni. V programu vystoupí také děti ZUŠ pod vedením paní Šalplachtové. Po dobu vernisáže bude otevřena i hospůdka Na Kovárně. Výstava pak bude otevřena vždy v pátek a v sobotu od 16 do 18 hodin až do konce března.
  2. Předplatitelům Moravského divadla Olomouc oznamujeme, že v neděli 2. února se koná divadelní představení – balet „Zkrocení zlé ženy“. Odjezd v neděli kolem 13.00 hodiny ze zastávek linkového autobusu.
  3. V pondělí 3. února se od 18 hodin na obecním úřadě bude konat zasedání zastupitelstva obce Veselíčko. Z jednání bude pořízen záznam, který bude po spuštění možné zhlédnout po dobu 24 hodin.