Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 17°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 11.12.2019

1. Obec Veselíčko ve spolupráci s Mateřskou školou Veselíčko a regionálním Deníkem zvou na osmý ročník akce Česko zpívá koledy, která se bude konat ve středu 11. prosince u zámku od 17 hodin. Přijďte si zazpívat společně koledy, nakonec je připravená ohňová show. Občerstvení zajištěno.
  2. Pan Chytil z Dolního Újezdu přijímá objednávky na ryby na vánoční svátky, které na přání i vykuchá. Objednávat můžete na adrese Dolní Újezd 68, nebo na telefonním čísle 604 816 823.
  3. TJ Sokol Veselíčko zve na tradiční předvánoční vycházku v sobotu 14. prosince. Sraz účastníků je ve 13:30 u hasičské zbrojnice, trasa bude stanovena na místě dle zdatnosti příchozích a počasí, občerstvení bude zajištěno v cíli ve sportovním areálu.
  4. V neděli 15. prosince se bude konat v hospodě Na Kovárně Prosincová zabíjačka aneb Slivovička z Veselíčka. Jedná se o slivkošt s hudebním doprovodem a zabíjačkovými hody, punčem a svařákem.