Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 29.11.2019

1. Oznamujeme občanům, že velké kontejnery na bioodpad budou k dispozici naposledy o tomto víkendu, v pondělí pak můžete bioodpad vyvážet k bývalé sběrně ovoce, kde bude umístěn jediný kontejner na bioodpad v obci.
  2. Klub pro děti a rodiče zve srdečně na Vánoční jarmark, který se bude konat v sobotu 30. listopadu v Zámecké kapli ve Veselíčku. Kromě prodejní výstavy, kde si můžou návštěvníci zakoupit adventní věnečky, vánoční ozdoby, keramiku, perníčky, vonné svíčky a vosky, bude otevřena Vánoční kavárna v zámecké jídelně a připravené občerstvení.
  3. Předplatitelům představení Moravského divadla Olomouc oznamujeme, že v neděli 1. prosince 2019 se koná divadelní představení – opereta „Na tý louce zelený“. Odjezd v neděli kolem 13.00 hodiny na zastávkách linkového autobusu.
  4. Hospoda na Kovárně oznamuje, že bude mít do 3. prosince z technických důvodů zavřeno.