Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 17°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 23.10.2019

1. Muzeum Záhoří zve na výstavu Jak jsme žili…, která bude naposledy otevřena tento týden v pátek 25. října a v sobotu 26. října od 16 do 18 hodin.
  2. Prosíme zájemce o čipování psů v naší obci, aby nahlásili na obecním úřadě, kdy mají možnost se se svým psem dostavit na čipování, jestli v dopoledních nebo odpoledních hodinách nebo jen v sobotu. Čipování bude uskutečněno ve více termínech, protože administrativní práce při čipování je časově náročnější.
  3. Oznamujeme občanům, že Podzimní slavnost s výstavou ovoce a zeleniny, která byla tento rok naplánovaná na 26. října, se letos neuskuteční.
  4. Myslivecké sdružení Lubeň Dolní Újezd srdečně zve na jubilejní 20. Svatohubertskou mši do kostela sv. Havla v Dolním Újezdě v neděli v 9 hod.