Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 8°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 14.10.2019

1. Ve středu 16. října od 17 hodin proběhne v Komunitní škole přednáška s názvem Raná péče aneb každé dítě je úžasné, kde představí organizace Společnost pro ranou péči z.s. ranou péči jako sociální službu a vysvětlí jaký je její přínos pro klientskou rodinu.
  2. Oznamujeme občanům, že byly nalezeny dvoje klíče. Jeden má na sobě klíčů sedm, druhý je jen s jedním klíčem. Oboje jsou na obecním úřadě k vyzvednutí.
  3. Firma Vodovody a kanalizace oznamuje, že bude od 17. října provádět odečty vodoměrů. V případě nepřítomnosti vyvěste stav na viditelné místo.
  4. Klub pro rodiče a děti pořádá v sobotu 19. října zájezd do maďarských termálních lázní, cena zájezdu je 650 Kč, hlásit se můžete u paní Panákové.