Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 17°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 30.8.2019

1. SDH Veselíčko ve spolupráci s občerstvením Sokolka Vás zvou na tradiční Rozloučení s prázdninami, které se koná v sobotu 31. srpna od 15 hodin v sokolské zahradě. Na programu jsou soutěže pro děti, divadelní představení, prohlídka hasičské techniky, opékání špekáčků, oblíbená pěna, diskotéka a bohaté občerstvení.
  2. Informujeme občany, že plánovaná studijní cesta na Slovensko, která se měla původně konat pod patronací mikroregionu Lipensko a poté Obce Veselíčko, se 5. září neuskuteční. Připravujeme náhradní program na přelom jara/léta příštího roku.
  3. Ve středu 4. září se od 18 hodin v zasedací místnosti ObÚ uskuteční pravidelné zasedání zastupitelstva obce. Program je zveřejněn na úřední desce a webu obce.