Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 8°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 14.5.2019

1. Dnes v 17 hodin se bude na obecním úřadě konat povídání s Veronikou Jurečkovou, odbornou aromaterapeutkou, psycholožkou a masérkou od které uslyšíme něco o „aromaterapii“ – „léčbě vůní“. V interaktivním setkání se dovíme například jak vůněmi ovlivnit vysoký tlak, bolesti hlavy, náladu, pozornost… Jak vůně umí pomoci v domácnosti. Budete mít příležitost umíchat si vlastní aromaolej (á 20,-)
  2. Firma Skanska oznamuje , že v kamenolomu Veselíčko proběhnou trhací práce velkého rozsahu – clonový odstřel na druhé etáži lomu 15.5.2019, v době od 9,00 do 14,00 hodin. Odstřel bude signalizován pomocí sirény a bezpečnostní okruh bude uzavřen označenými hlídkami.
  3. Sbor dobrovolných hasičů Veselíčko ve spolupráci s obcí Veselíčko a Muzeem Záhoří zve občany a hlavně své členy na výstavu Jak jsme žili, hasili, která bude zahájena v pátek 17.května v 16 hod v místním muzeu. Od 16:30 bude slavnostní předání nových přileb členům Staré gardy u památníku před zbrojnicí a následně bude možnost prohlídky hasičských garáží, techniky a zbrojnice, kde je instalována výstava hasičských nášivek, starých dokumentů a fotek z historie sboru. Dále zveme všechny členy SDH Veselíčko na slavnostní schůzi ke 105.výročí založení sboru, která se bude konat v sobotu 18.5. od 15 hod v Kulturním domě v Tupci.
  4. Dětský domov se školou Veselíčko vyhlásil výběrové řízení na pozici kuchař – kuchařka. Požadavky na tuto pozici jsou: střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonnost, schopnost samostatného vaření, normování, pečení moučných jídel, výroba pomazánek. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte, prosím, pana Mgr. Navrátila na telefonním čísle 777 685 766, nebo mailu: ddsveselicko@ddsveselicko.cz
  5. V sobotu 18.5. bude MVDr. Lakomá očkovat psy proti vzteklině. U obecního úřadu mezi 9 a 10 hod., na návsi v Tupci od 10:10 do 11 hodin. Cena za očkování: vzteklina 120 Kč, komplet 300 Kč.