Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 16°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 20.3.2019

1. Obec Veselíčko zve všechny zájemce na přednášku spojenou s besedou na téma Jak porozumět svým dětem aneb Proč děti zlobí, kde bude přednášet Mgr. Marie Kaňovská z Centra pro rodinu Jitřenka Hranice. Akce se uskuteční dne 21.3. v 17 hodin v Komunitní škole.
  2. V sobotu 23.3. bude probíhat tzv. Ekologický den na Veselíčku, od 8 do 9 hodin bude přistaven kontejner u minimarketu na nebezpečný odpad, kam patří například ledničky, barvy, oleje, elektronika, monitory, televize, dále budou 8 do 13 hodin přistaveny 2 kontejnery na velkoobjemový odpad, např. pračky, starý nábytek, koberce, lina atd. Celou obcí bude projíždět také traktor s vlečkou, do kterého se bude sbírat staré železo a papír.