Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 11°C | Zítra Servác 19°C

1. Muzeum Záhoří Veselíčko zve všechny příznivce na výstavu VYŽEHLI SI TO!!!, která bude otevřena naposledy v sobotu 29. října od 16 do 18 hod. Na výstavě můžete obdivovat žehličky ze sbírky pana Petra Zapletala z Přerova, dobové šicí stroje, oblečení a fotografie.
  2. Klub Happy Bee a Obec Veselíčko zve všechny na Pochod masek, který se bude konat ve čtvrtek 27. října. Sraz účastníků bude v 17.45 hod. v Tupci. Pochod pak půjde celou obcí, zakončení je v parku, soutěže a občerstvení zajištěno.
  3. Studénka Drůbež oznamuje, že v pátek 28. října bude u obecního úřadu v době 10-10.15 hod. prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny, brambory na uskladnění červené i žluté, cibule žlutá i červená na uskladnění, česnek konzumní i sadbový, krouhané zelí, hlávkové zelí, ořechy, červená řepa, domácí vejce, dušičkové květiny.