Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 26. 9. 2022

1. Vinařství Holánek přijede ve čtvrtek 22. září s pojízdnou vinotékou. V nabídce má burčák bílý i červený, sudová i lahvová vína. Vinotéka bude stát od 13:15 – 13:25 u hasičárny.
  2. Muzeum Záhoří Veselíčko zve všechny příznivce na výstavu VYŽEHLI SI TO!!!, která je otevřena i tuto sobotu 1. října. od 16 do 18 hodin. Na výstavě můžete obdivovat žehličky ze sbírky pana Petra Zapletala z Přerova, dobové šicí stroje, oblečení a fotografie.
  3. Knihovna Veselíčko oznamuje, že bude mít dne 27. září zavřeno z důvodu dovolené.
  4. Firma Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve středu 5. října. Cena za kontrolu a čištění komínu je 450 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.
  5. TJ Sokol Veselíčko zve ve středu 28. září od 15 hod. do sokolovny na akci s názvem Ukázková hodina-cvičí celá rodina. Návštěvníci si můžou vyzkoušet nářadí používané při hodinách cvičení pro nejmenší a porovnat, zda zvládnou to, co oni. Na zúčastněné čekají diplomy a věcné ceny.
  6. Oznamujeme občanům, že se v úterý 27. září bude v Kulturním domě v Tupci od 14 hod. konat tradiční setkání důchodců se slavnostním obědem, hudebním vystoupením kapely LH Western a vystoupením dětí z místní mateřinky. Srdečně zveme všechny důchodce k přátelskému posezení.
  7. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede pojízdná čistírna peří, která také vyrábí prošívané deky a polštáře. Firma Štaubert dodává vlastní sypkovinu a vše se dělá na počkání. Čístírna peří bude stát 27. září u pošty od 10h do 17h. Pro více informací volejte: 607514112.
  8. Oznamujeme občanům, že se zítra, tj. 27. září, bude opravovat cesta vedoucí okolo hřbitova. Žádáme všechny, aby se této komunikaci vyhnuli a projížděli obcí.
  9. Oznamujeme občanům, že se v sobotu 1. října ve 14 hodin uskuteční v Tupci v kapli svatého Františka z Assisi hodová mše svatá.