Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 8°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 23. 9. 2022

1. Nohejbalisté obce Veselíčko zvou všechny na nohejbalový turnaj, který se bude konat 24. září v sokolské zahradě. Zápis týmů proběhne od 8 do 9 hod. Od 18 hod. zahraje kapela R.U.M. Občerstvení zajištěno.
  2. V sobotu 24. září se bude u minimarketu provádět sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu. Sběr nebezpečného odpadu proběhne od 8:30 do 9:15 hod, sběr velkoobjemového odpadu od 8:30 do 12 hod. Sběr budou řídit pracovníci obce.
  3. TJ Sokol Veselíčko zve všechny na nenáročnou společnou noční vycházku s názvem Poklady na Hraběnčině stezce. Sraz účastníků bude v sobotu 24. září v 19 hod. v sokolské zahradě. Každý z účastníků dostane diplom a věcné ceny. Na konci pochodu bude možné si dát i něco na zub.
  4. Oznamujeme občanům, že se v úterý 27. září bude v Kulturním domě v Tupci od 14 hod. konat tradiční setkání důchodců se slavnostním obědem, hudebním vystoupením kapely LH Western a vystoupením dětí z místní mateřinky. Srdečně zveme všechny důchodce k přátelskému posezení.
  5. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede pojízdná čistírna peří, která také vyrábí prošívané deky a polštáře. Firma Štaubert dodává vlastní sypkovinu a vše se dělá na počkání. Čístírna peří bude stát 27. září u pošty od 10h do 17h. Pro více informací volejte: 607514112.