Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 13°C | Zítra Bonifác 21°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 2. 5. 2022

1. Oznamujeme občanům, že se na obecním úřadě od 2. května do 31. května vybírají poplatky za tuhý komunální odpad, stočné a psy.  V pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 14 hodin. V pátek se poplatky nevybírají.
  2. Obec Veselíčko Vás srdečně zve po dvouleté covidové přestávce na nové přednášky Univerzity venkova (UNIVEN), které se uskuteční v Komunitní škole Veselíčko v budově obecního úřadu. První s názvem UKRAJINA, století ukrajinských zápasů s Ruskem bude již v úterý 3. května od 17.30 hod., přednáší historik a politolog, bývalý děkan filozofické fakulty Jiří Lach.
  3. Studénka Drůbež oznamuje, že přijede do naší obce k obecnímu úřadu ve středu 4. května od 10:15 do 10:30 hod. Nabízí k prodeji: kuřice různých barev, chovné kohouty, krůty – široko prsní 10 týdenní bílé a bronzové, kalimery, brojlery, káčata, husokáčata, housata, krmné směsi a vitamíny, sadbové brambory žluté a červené.
  4. Spolek nadšených nohejbalistů Veselíčko zve na turnaj amatérských trojic, který se bude konat v sobotu 7. května od 14 hodin v sokolské zahradě. Celou akci bude doprovázet DJ Míla. Občerstvení, počasí a dobrá nálada zajištěny.