Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 18°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 29. 4. 2022

1. Muzeum Záhoří zve v sobotu 30. dubna na výstavu Lazarety na vesnici od 16 do 18 hodin.
  2. Hospůdka Na Kovárně oznamuje, že v sobotu pořádá od 15 hod. akci Pálení čarodějnic, bude se péct beran a kousek vepře, symbolicky se zapálí oheň, pro děti budou nachystané špekáčky. Zvolí se nejhezčí čarodějnice a čaroděj, celou akci bude hudebně doprovázet DJ.
  3. Oznamujeme občanům, že se budou na obecním úřadě od 2. května do 31. května vybírat poplatky za tuhý komunální odpad, stočné a psy. V pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 14 hodin. V pátek se poplatky nevybírají.
  4. Obec Veselíčko Vás srdečně zve po dvouleté covidové přestávce na nové přednášky Univerzity venkova (UNIVEN), které se uskuteční v Komunitní škole Veselíčko v budově obecního úřadu. První s názvem UKRAJINA, století ukrajinských zápasů s Ruskem bude již v úterý 3. května od 17.30 hod., přednáší historik a politolog, bývalý děkan filozofické fakulty Jiří Lach.
  5. Pojízdná prodejna Rosnička oznamuje, že přijede do naší obce v pondělí 2. května. V Tupci bude stát od 14.30 hod., od 14.45 u obecního úřadu.