Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 13°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 4. 2022

1. Muzeum Záhoří zve v sobotu 23. dubna na výstavu Lazarety na vesnici od 16 do 18 hodin. Na naučných panelech se seznámíte s historií napoleonských lazaretů na Veselíčku a pomníku padlých vojáků. Také se dozvíte o vlivu válek na lidovou slovesnost a prohlédnete si historické lékařské nástroje.
  2. Mateřská škola Veselíčko srdečně zve na Den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu 23. dubna od 14 do 18 hod. Ve školce si budete moci prohlédnout výstavu fotografií a dětských prací, prezentaci akcí mateřské školy a čeká na Vás i malé občerstvení.
  3. Studénka Drůbež oznamuje že dne 23. dubna bude prodávat u obecního úřadu v čase od 10:15 do 10:30 kuřice 22 týdnů různých barev, chovné kohouty, krůty – širokoprsní 8 týdenní, krůty bronzové, brojlery, káčata, husokáčata, housata, indické běžce, krmné směsi a vitamíny, sadbové brambory žluté a červené.
  4. Hospůdka Na Kovárně oznamuje, že bude mít v sobotu zavřeno z důvodu soukromé akce. V pátek a v neděli bude otevřeno v běžné otevírací době.