Dnes je 12. května 2024 a svátek má Pankrác 13°C | Zítra Servác 19°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 21. 3. 2022

1. V tomto týdnu ve dnech od 21. do 24. března pořádá obec Veselíčko na obecním úřadě sbírku materiální pomoci pro uprchlíky z Ukrajiny, kde mohou občané přispět. Budou se sbírat konzervy, paštiky, šampony, zubní pasty a kartáčky pro děti a dospělé. Sbírka bude po doplnění nákupu obce předána v pátek 25. března na základě výzvy Hasičského záchranného sboru OK v Krajském asistenčním centru pomoci uprchlíkům v Hanáckých kasárnách v Olomouci.
  2. Paní Šlosarová zve na Velikonoční výstavu prací šikovných rukou z Veselíčka, která se bude konat ve dnech 26. a 27. března v době od 13 do 17 hod. Návštěvníci, kteří přijdou mimo návštěvní dobu, můžou zvonit. Výstava se koná v domě č.p. 34.
  3. Oznamujeme občanům, že Obec Veselíčko pořádá ve středu 23. března od 17.30 hod. na obecním úřadě v Komunitní škole Veřejné slyšení na téma Kompenzace za kamenolom. Na programu bude: 6 let kroků obce za přítomnosti právníka obce, vyjádření zástupců společnosti Kamenolomy ČR a návrh dalšího postupu. Přijďte rozhodnout o budoucnosti.