Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 10°C | Zítra Bonifác 20°C

Hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 3. 2022

1. Oznamujeme občanům, že v sobotu 19. března budou přistaveny u minimarketu kontejnery na velkoobjemový a nebezpečný odpad. Kontejnery na velkoobjemový i nebezpečný odpad budou přístupné v době od 9 do 13 hod. a následně uzavřeny. Upozorňujeme občany, že mimo ohlášenou dobu se odpad nesmí dovážet, proto bude prostor u minimarketu monitorován. Zároveň upozorňujeme, že pneumatiky do kontejnerů na velkoobjemový ani nebezpečný odpad nepatří.
  2. Klub seniorů Veselíčko nabízí májky k objednání na tel. č. 728 123 953 nebo 775 324 262.
  3. Předplatitelům Moravského divadla Olomouc oznamujeme, že v neděli 20. března se koná divadelní představení – činohra „Revizor“. Odjezd v neděli kolem 13.00 hodiny ze zastávek linkového autobusu.
  4. V příštím týdnu ve dnech od 21. do 24. března pořádá obec Veselíčko na obecním úřadě sbírku materiální pomoci pro uprchlíky z Ukrajiny, kde mohou občané přispět. Budou se sbírat konzervy, paštiky, šampony, zubní pasty a kartáčky pro děti a dospělé. Sbírka bude po doplnění nákupu obce předána v pátek 25. března na základě výzvy Hasičského záchranného sboru OK v Krajském asistenčním centru pomoci uprchlíkům v Hanáckých kasárnách v Olomouci.
  5. Hospůdka Na Kovárně pro Vás tentokrát připravila burgery. V nabídce budou s hovězím, vepřovým trhaným masem nebo kuřecím steakem. V nabídce budou samozřejmě i ostatní dobroty. Těší se na Vás dnes a zítra od 17 hod. a v neděli od 15 hod.