Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 14°C | Zítra Bonifác 21°C

Městský úřad Lipník n. B. informuje o možnosti online rezervace na registru

13. prosince 2022 | Veselíčko

Městský úřad Lipník n. B. informuje o možnosti online rezervace na registru silničních vozidel

Úkony registru vozidel jsou prováděny v úředních hodinách pondělí až čtvrtek. Pondělí a středa jsou úřední dny bez možnosti objednání.

Pro rezervaci na registru silničních vozidel je vymezeno každé úterý a čtvrtek od 8 do 10.30 hodin a od 12 do 14 hodin, kdy objednaný klient přijde na úřad a je v rezervovaném termínu přednostně odbaven před ostatními. Rezervaci ověří pracovník na přepážce registru vozidel ztotožněním klienta.

V případě zastoupení přepážky registru vozidel jednou pracovnicí budou primárně odbaveni klienti s rezervací v daném termínu. Další klienti budou odbaveni dle vytíženosti jednotlivých přepážek v pořadí.

Rezervaci je možno provést jeden den až  14 dní dopředu. Na jednotlivý termín volte vždy pouze jeden registrační úkon. Postupujte v rezervačním programu pomocí tlačítka další krok, až ke kalendáři, kdy po zadání požadovaného termínu rezervace a potvrzením na další krok budete vyzváni k vyplnění rezervačních údajů a odsouhlasení pro zpracování osobních údajů ve veřejném zájmu za účelem rezervace.
Následně Vám bude sděleno, že rezervace zatím není dokončena, kdy budete upozorněni na vyčkání písemného potvrzení nebo zamítnutí žádosti o rezervaci.

Pro rezervaci termínu pokračujte ZDE.