INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 18°C | Zítra Bonifác 21°C

Nabídka práce-technický pracovník

1. února 2024 | Veselíčko

Nadpis článku

Obec Veselíčko hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr s nástupem od 1. 3. 2024.

Nabídka zaměstnání

Pracovní náplní bude provádění údržby zeleně, obsluha a údržba strojů, údržba technické infrastruktury a budov v majetku obce a jiné činnosti.

Náplň práce:

1) provádění údržby zeleně obce tzn. sekání a mulčování trávy traktorem a pojízdnou sekačkou, práce s křovinořezem a nůžkami na živý plot práce s motorovou řetězovou pilou, práce s drtičem dřevního odpadu, výsadbu zeleně, svoz a odvoz biologického odpadu traktorem s kontejnerovým nosičem, úklid obce apod.,

2) provádění údržby a oprav strojního vybavení obce, např. motorové sekačky, traktoru, křovinořezu, motorové řetězové pily, drtiče dřevěného odpadu apod.,

3) provádění údržby technické infrastruktury, budov a majetku obce,

4) provádění zimní údržby chodníků a komunikací v obci,

5) technické zajištění kulturních a sportovních akcí pořádaných obcí.

Požadujeme:

1) řidičský průkaz sk. B, T,

2) praxe v technickém oboru výhodou,

3) dobrý zdravotní stav,

4) manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek (8 hodin denně),
  • dobré finanční ohodnocení,
  • 25 dní dovolené,
  • zaměstnanecké benefity.

Bližší informace budou poskytnuty na Obecním úřadě ve Veselíčku, nebo na telefonním čísle: +420 581 793 255.

Případné nabídky včetně životopisu zasílejte na e-mailovou adresu: starosta@obec-veselicko.cz

nebo písemně na adresu: Obec Veselíčko, Veselíčko 68, 751 25 Veselíčko.

Sledujte nás i na sociálních sítích