Dnes je 13. května 2024 a svátek má Servác 18°C | Zítra Bonifác 21°C

Informace k těžbě dřeva samovýrobou v lednu a únoru 2024

2. ledna 2024 | Veselíčko

Obec Veselíčko nabízí možnost těžby dřeva (listnaté tvrdé, měkké) samovýrobou, případně štěpkování větví. Jedná se o samovýrobu dřeva na dlouhodobě neudržovaných pozemcích obce spojenou s povinností vyřezat nálety a vyčistit předem určené zanedbané plochy kolem vodotečí, cest, mezí a remízků. Nejedná se o prořezávku v lese. Samovýroba dřeva a jeho odvoz bude možný pouze při déletrvajícím mrazu tak, aby nebyly poškozeny příjezdové polní cesty k těmto pozemkům.

Zájemci, prosím, pište na email: starosta@obec-veselicko.cz. Uveďte zde kontakt, předpokládané množství a druh odebraného dřeva (listnaté tvrdé, měkké).

Ceny dřeva samovýrobou a ostatní informace naleznete na: https://obec-veselicko.cz/obec/prodej-drivi.

Z přijatých e-mailů bude chronologicky sestaven pořadník, dle kterého budou postupně přidělené úseky zájemcům do naplnění kapacity.

Mapa těžby:

mapaMapa ke stažení: mapa