INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 16. července 2024 a svátek má Luboš 22°C | Zítra Martina 26°C

Aktuality

Hlášení místního rozhlasu

Nadpis článku

Hlášení místního rozhlasu ze dne 3. 11. 2021

 

  1. Paní Ludmila Šlosarová zve na výstavu Souznění, která se bude konat v kulturním zařízení ve Skokách. Společné zahájení bude v pátek 5. listopadu v 17 hod. Výstava pak potrvá do 14. listopadu, otevřena bude denně od 14 do 17 hod.
  2. Pojízdné kadeřnické studio oznamuje, že přijede v sobotu 6. listopadu v dopoledních hodinách k obecnímu úřadu, avšak pouze v případě objednávek. Objednávat se můžete na tel. 739 421 895. Více informací na webu obce.
  3. Firma ČEZ Distribuce upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ. ZÁSAH PROVÁDĚJTE PRŮBĚŽNĚ V OBDOBÍ VEGETAČNÍHO KLIDU! Nebude-li zásah proveden do 15. listopadu tohoto roku a bude-li ohrožena bezpečnost a spolehlivost provozování zařízení distribuční soustavy, je pracovník pověřený společností ČEZ Distribuce, a. s., oprávněn ke vstupu na dotčené pozemky za účelem provedení zásahu. Více informací na webu obce a úřední desce.

Sledujte nás i na sociálních sítích