INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 16. července 2024 a svátek má Luboš 21°C | Zítra Martina 27°C

Aktuality

Hlášení místního rozhlasu

Nadpis článku

Hlášení místního rozhlasu ze dne 3. 4. 2020

 

  1. DDŠ hledá pracovníka na pozici kuchař/kuchařka s okamžitou možností nástupu. Platové podmínky dle nařízení vlády, zvláštní příplatky a os. ohodnocení, příplatek na stravu a za soboty a neděle, dělené směny. Kontaktní osoba: Mgr. Petr Navrátil, mobil: 777 685 766.
  2. RenoFarma Troubky a.s. bude v nadcházejících dnech plošně rozmetat rodenticid Stutox II ve formě granulované návnady k hubení hraboše polního. Jed bude rozmetán na polích, která budou označena cedulí s informací o aplikaci. Prosím, dbejte zvýšené opatrnosti při procházkách se psy a malými dětmi v těchto oblastech, abyste předešli případnému pozření tohoto jedu. Více informací s mapami míst, kde bude návnada rozmístěna, najdete na webu obce.
  3. V pondělí 6. dubna přijede pojízdná prodejna Rosnička. Ve 14.30 bude v Tupci a ve 14.45 na prostranství u pošty.
  4. Na Základní škole v Oseku nad Bečvou právě probíhá zápis do 1. třídy až do 14. dubna. Zápis se koná bez přítomnosti dítěte i zákonných zástupců. Více informací na webu obce Veselíčko nebo webu základní školy.
  5. Připomínáme občanům, že celková uzavírka komunikace a zákaz vjezdu na silnici spojující Veselíčko s Dolním Újezdem platí i po odjezdu pracující firmy a o víkendech. Pokuta za porušení může být až 2000,-.

Sledujte nás i na sociálních sítích