INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 14. července 2024 a svátek má Karolína 26°C | Zítra Jindřich 28°C

Aktuality

Hlášení místního rozhlasu

Nadpis článku

Hlášení místního rozhlasu ze dne 25.11.2019

 

  1. Rodina paní Boženy Hluší děkuje všem, kteří se s ní přišli naposledy rozloučit a děkuje také za projevy soustrasti a květinové dary.
  2. 26. listopadu od 17 hodin se uskuteční na obecním úřadě setkání s Mgr. Krejčířovou, vedoucí občanské poradny a poradny pro dlužníky v Přerově, s titulem Právo každodennosti, aneb neznalost zákona neomlouvá.
  3. Pošta ve Veselíčku informuje o dočasné krátkodobé uzavírce provozovny Veselíčko. Provozovna bude uzavřena na nezbytně nutnou dobu dne 29. listopadu z provozních důvodů. Uložené zásilky budou připravené k vyzvednutí dne 2. prosince na poště Veselíčko. Důchody splatné 6. a 8. budou doručovány dne 9. prosince.
  4. Klub pro děti a rodiče zve srdečně na Vánoční jarmark, který se bude konat 30. listopadu v Zámecké kapli ve Veselíčku. Kromě prodejní výstavy, kde si můžou návštěvníci zakoupit adventní věnečky, vánoční ozdoby, keramiku, perníčky, vonné svíčky a vosky ozdoby na stromeček, bude otevřena Vánoční kavárna v zámecké jídelně a připravené občerstvení. 

Sledujte nás i na sociálních sítích