INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 14. července 2024 a svátek má Karolína 26°C | Zítra Jindřich 28°C

Aktuality

Hlášení místního rozhlasu

Nadpis článku

Hlášení místního rozhlasu ze dne 18. 9. 2019

 

  1. Státní fond životního prostředí ČR ve spolupráci s obcí Veselíčko Vás srdečně zvou do Veselíčka dne 19. září v 17 hodin na seminář k dotačnímu programu Nová zelená úsporám, který podporuje rekonstrukce a výstavbu domů či úsporné zdroje energie. Informace získáte také k programu Dešťovka zaměřenému na podporu využívání srážkové a odpadní vody v domácnostech.
  2. Klub pro děti a rodiče Veselíčko zve na přednášku psycholožky a socioložky Vlaďky Bartákové Výchova kluků, aneb jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum, která se uskuteční v pátek 20. září v 17 hodin v Komunitní škole na obecním úřadě. 180 minut trvající přednáška odpovídá nejen na příčiny chování chlapců, ale přináší i řadu podnětů, jak s kluky zacházet, aby se neponičilo jejich mužství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony.
  3. Občerstvení Sokolka zve na čtvrtý ročník Veselíčského vinobraní, které se bude konat 21. září  od 14 hodin v sokolské zahradě. Návštěvníci můžou ochutnat různé druhy vína nebo burčák, k jídlu se bude dělat prase na rožni. K poslechu a tanci zahraje rocková kapela Wyjetej wolej. Vstupné zdarma.

Sledujte nás i na sociálních sítích