INFO: +420 581 793 255 | info(zavináč)obec-veselicko.cz
Dnes je 16. července 2024 a svátek má Luboš 21°C | Zítra Martina 27°C

Aktuality

Hlášení místního rozhlasu

Nadpis článku

Hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 3. 2022

 

  1. Oznamujeme občanům, že Obec Veselíčko pořádá ve středu 23. března od 17.30 hod. na obecním úřadě v Komunitní škole Veřejné slyšení na téma Kompenzace za kamenolom. Na programu bude: 6 let kroků obce za přítomnosti právníka obce, vyjádření zástupců společnosti Kamenolomy ČR a návrh dalšího postupu. Přijďte rozhodnout o budoucnosti.
  2. Muzeum Záhoří pořádá v sobotu 26. března vernisáž k výstavě Lazarety na vesnici od 16 hodin. Na slavnostní vernisáži zahraje hudebník Petr Vyňuchal. Na naučných panelech se seznámíte s historií napoleonských lazaretů na Veselíčku a pomníku padlých vojáků. Také se dozvíte o vlivu válek na lidovou slovesnost a prohlédnete si historické lékařské nástroje. Výstava bude po slavnostní vernisáži otevřena každou další sobotu od 16 do 18 hodin.
  3. Paní Šlosarová zve na Velikonoční výstavu prací šikovných rukou z Veselíčka, která se bude konat ve dnech 26. a 27. března v době od 13 do 17 hod. Návštěvníci, kteří přijdou mimo návštěvní dobu, můžou zvonit. Výstava se koná v domě č.p. 34.
  4. V tomto týdnu ve dnech od 21. do 24. března pořádá obec Veselíčko na obecním úřadě sbírku materiální pomoci pro uprchlíky z Ukrajiny, kde mohou občané přispět. Budou se sbírat konzervy, paštiky, šampony, zubní pasty a kartáčky pro děti a dospělé. Sbírka bude po doplnění nákupu obce předána v pátek 25. března na základě výzvy Hasičského záchranného sboru OK v Krajském asistenčním centru pomoci uprchlíkům v Hanáckých kasárnách v Olomouci.

Sledujte nás i na sociálních sítích