Dnes je 16. září 2024 a svátek má Ludmila 16°C | Zítra Naděžda 20°C

Nabídka nové možnosti přepravy FlexOK

3. září 2024 | Veselíčko

Jedná se o dopravní službu na vyžádání, nabízí pohodlné a chytré cestování.

Objednejte si jízdu přesně z místa, kde zrovna jste. A právě tehdy, kdy potřebujete. Náš moderní, klimatizovaný a dětským podsedákem vybavený mikrobus je u vás za pár minut.
Cesty můžete plánovat i 24 hodin dopředu a klidně pro více osob.

ODKUD, KAM a KDY jezdíme?
* Jezdíme všední dny 07:00-19:00.
* Obsluhujeme tyto obce: Lipník nad Bečvou, Týn nad Bečvou, Dolní Újezd, Veselíčko a Bohuslávky.
* Virtuální zastávka vždy do pár desítek metrů od vás.

PROČ zkusit FlexOK?
* Nemusíte řešit jízdní řády - flexibilně se přizpůsobíme vašim plánům a potřebám.
* Zapomeňte na čekání nebo zdlouhavou chůzi. Naše mikrobusy vždy dorazí za vámi. A vždy načas.
* Sdílejte svou jízdu s dalšími cestujícími a šetřete svůj čas, palivo i životní prostředí každý den.
* Pro bezstarostné dojíždění si zarezervujte svou jízdu až 24 hodin předem nebo si naplánujte opakující se jízdy do budoucna.

CESTOVAT S NÁMI JE SNADNÉ!
1. V aplikaci zadejte, odkud a kam cestujete.
2. Nastupte poblíž místa, kde se nacházíte – na virtuální zastávce, kterou vám navrhne aplikace.
3. Pozdravte své spolucestující, pohodlně se usaďte a užijte si jízdu v pohodlném mikrobusu.
4. Vystupte jen pár kroků od svého konečného cíle (nebo třeba místa přestupu, odkud budete dále pokračovat v cestě).
5. Budeme rádi za hodnocení jízdy a doporučení.

leták