Dnes je 26. dubna 2024 a svátek má Oto 10°C | Zítra Jaroslav 16°C

Sportovní hry mikroregionu Lipensko 2023

20. května 2023 | Veselíčko

Dne 20. května 2023 se v Oseku nad Bečvou uskuteční 17. ročník Sportovních her mikroregionu Lipensko. Hlavním pořadatelem Sportovních her je Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Lipensko, organizačně sportovní hry zabezpečuje obec Osek nad Bečvou. Mikroregion ze svých prostředků zajišťuje poháry pro první tři družstva v každé kategorii (malá kopaná, volejbal, nohejbal, stolní tenis) a pro nejúspěšnější obec a také odměny rozhodčím.

V případě zájmu o účast na této akci nahlaste do 9. května 2023 počty hráčů k jednotlivým disciplínám. Nahlášení proveďte formou e-mailu na adresu gabriela.podlesna@obec-veselicko.cz. V případě, že družstvo nebude přihlášeno, nebude moci na Sportovních hrách mikroregionu Lipensko startovat.

Zahájení soutěží a registrace sportovců proběhne ve sportovním areálu u Sokolovny, a to v 8:00 hodin. Následně se soutěžící rozdělí na jednotlivá sportoviště – viz níže. Zakončení s vyhlášením výsledků proběhne tamtéž s předpokládaným časem ukončení v 16:00 hodin.

Soutěžit se bude v těchto uvedených disciplínách:

• malá kopaná – travnatá plocha u Sokolovny,
  • volejbal – hřiště s umělým povrchem u Sokolovny,
  • nohejbal – pískové hřiště na Chabrově,
  • stolní tenis – Sokolovna.

Propozice: Sportovní hry MRL 2023