Nadpis článku
Upozorňujeme občany, že ve dnech 29. a 30. června bude probíhat asfaltování komunikace po výstavbě vodovodu v úseku od kamenolomu po Svrčovský kopec. Z tohoto důvodu bude komunikace po oba dny obousměrně uzavřena.
Dále upozorňujeme, že ve středu 1. července bude z důvodu pokračujících prací uzavřena komunikace pod lomem Ve Střelnici.
Prosíme všechny řidiče i ostatní účastníky provozu o respektování dopravního značení a děkujeme za pochopení.


Veselíčko na Facebooku